Dołącz do zespołu profesjonalistów i rozpocznij swoją karierę w Domu Maklerskim mBanku - najlepszym domu maklerskim w 2010 roku (nagroda Byka i Niedźwiedzia GG "Parkiet"; marzec 2011) !

Wyróżniają nas ludzie

Wyróżniają nas ludzie! To dzięki nim Dom Maklerski mBanku należy do liderów rynku kapitałowego. Najwyższa jakość świadczonych usług nie byłaby możliwa bez kompetentnych, zaangażowanych i kreatywnych pracowników!

Jeżeli:

  • jesteś gotowy na nowe wyzwania,
  • aktywnie poszukujesz najlepszych rozwiązań,
  • potrafisz wyznaczać sobie cele i konsekwentnie je realizować,
  • Giełda i inwestowanie to Twoja pasja.

Wyślij nam swoją aplikację na adres kontakt@mforex.pl

Wszystkim naszym pracownikom oferujemy m.in.:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • wspaniałą atmosferę pracy!

Prosimy o dołączenie poniższej klauzuli do dokumentów aplikacyjnych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.133, poz. 883).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez mBank S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Senatorskiej 18, jako również przez spółki wchodzące w skład Grupy mBanku SA, zawartych w przesyłanej przeze mnie ofercie pracy dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji. Zostałem poinformowany, iż:

1/ mBank S.A. będzie administratorem dotyczących mnie danych osobowych, w rozumieniu przepisów Ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.),

2/ aktualny wykaz spółek wchodzących w skład Grupy mBanku SA jest publikowany na stronie internetowej www.mbank.pl

mBank S.A.. zastrzega sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Oferta pracy: Specjalista rynku forex

Specjalista w Departamencie Rynków Nieregulowanych OTC

Specj/OTC/072014

Miejsce pracy: Warszawa

Miejsce pracy: Dom Maklerski mBanku

Główne obowiązki:

  • Analiza otoczenia makro rynków finansowych  (pisanie analiz i komentarzy dotyczącej bieżącej sytuacji rynkowej)
  • Monitoring i konfiguracja systemów transakcyjnych oraz monitoring kalendarium rynków finansowych
  • Udział w rozwoju oferty produktowej i rozbudowaniu systemów transakcyjnych
  • Rolowanie pozycji w instrumentach OTC
  • Kontakty operacyjne z partnerami zagranicznymi, Prime Brokerem i dostawcami płynności
  • Monitoring pozycji departamentu w instrumentach finansowych
  • Kontakt z klientami dotyczący transakcji i ewentualnych problemów z systemami transakcyjnymi
  • Kontakty z pracownikami innych komórek w zakresie oferty departamentu
  • Wspieranie sprzedawców w zakresie działalności edukacyjnej

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • Doświadczenie w branży Forex, oczekiwane minimum 2 lata pracy u brokera detalicznego Forex
  • Wiedza na temat rynków finansowych i ich mechanizmów, instrumentów finansowych
  • Znajomość analizy technicznej i fundamentalnej
  • Znajomość programu MetaTrader 4 i/ lub 5 oraz znajomość MS Office
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w stresie oraz duża samodzielność i samodyscyplina

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu umowy o pracę w renomowanej instytucji finansowej
  • możliwość pracy w organizacji o wysokich standardach korporacyjnych
  • możliwości rozwoju w ramach grupy mBanku

Wyślij nam swoją aplikację na adres mforex@mbank.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez mBank SA z siedzibą w Warszawie, przy ul Senatorskiej 18, jak również przez spółki wchodzące w skład Grupy mBanku SA, zawartych w przesyłanej przeze mnie ofercie pracy dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji. Zostałem poinformowany, iż: 1/ mBank SA będzie administratorem dotyczących przeze mnie danych osobowych, w rozumieniu przepisów Ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.), 2/ aktualny wykaz spółek wchodzących w skład Grupy mBanku SA jest publikowany na stronie internetowej www.mbank.pl