Paweł Śliwa

Paweł Śliwa

Od 2005 r. prowadzi i organizuje szkolenia. Rynkami finansowymi zajmuje się od 1998 r., specjalizując się w Analizie Technicznej - jako teoretyk i praktyk inwestuje swoje oszczędności. Uczestnik licznych szkoleń i kursów w tym z Robertem Minerem. Założyciel i prezes Stowarzyszenia Analityków Technicznych - współpracuje ze Stowarzyszeniem Inwestorów Indywidualnych (Wall Street, Profesjonalny Inwestor, Akademia Tworzenia Kapitału), Fundacją Edukacji Rynku Kapitałowego i uczelniami wyższymi. Prywatnie mąż, tata i pasjonat rynków finansowych oraz samochodów terenowych.Piotr Neidek

Piotr Neidek

Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego, wykładowca i pracownik naukowy (2003-2006) Wyższej Szkoły Studiów Międzynarodowych w Łodzi; autor książki “Międzynarodowe Rynki Finansowe – podstawy analizy technicznej”;  od 2003 w Domu Maklerskim mBanku, licencja maklerska nr 1985. Publikuje i występuje w mediach branżowych, na konferencji „Wall Street” SII i Serwisie Informacyjnym DM mBanku. W styczniu 2018, głosami zarządzających TFI i OFE, po raz siódmy z rzędu  został uznany za najlepszego specjalistę od analizy technicznej w Polsce. W rankingu "Gazety Giełdy Parkiet" otrzymał statuetkę „Byk & Niedźwiedź” za najlepszy w 2016 portfel inwestycyjny w kategorii AT – 56 % zysku. Prywatnie mąż i ojciec dwójki dzieci zainteresowany pokerem Texas holdem, bilardem, darts/rzutkami i podróżami. 

Kamil Maliszewski

Kamil Maliszewski

Analityk rynków walutowych i CFD w Domu Maklerskim mBanku. Przedmiotem jego zainteresowań jako analityka są rynki walutowe oraz procesy polityczne i przemiany w Unii Europejskiej oraz Strefie Euro. W ostatnim czasie interesuje się także reformami gospodarczymi w Japonii. Działa naukowo na Uniwersytecie Warszawskim zajmując się prawem rynków kapitałowych. Hobby Kamila to historia filozofii oraz narciarstwo alpejskie.Remigiusz Lemke

Remigiusz Lemke

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej, kierunku metody ilościowe w ekonomii i systemy informacyjne. Posiada licencję maklera papierów wartościowych (nr 2905). Z rynkami finansowymi związany od 5 lat. autor codziennych opracowań analitycznych dotyczących rynku pochodnych GPW i prowadzący cykliczne webinary DM mBanku poświęcone analizie technicznej rynków giełdowych. Przedmiotem jego zainteresowań są automatyczne systemy inwestycyjne oraz analiza instrumentów pod kątem wolumenowym, w myśl zasady „grają pieniądze nie setupy”. 

Robert Gawron

Robert Gawron

Z rynkami finansowymi związany od ponad 7 lat. Pasjonat rynku Forex oraz metod wykorzystania analizy technicznej na wykresach. Specjalizacja w zakresie Price Action na walutach i CFD. Zainteresowany tradingiem poprzez: konta PAMM, sygnały mql5,  jak i również automatyczny handel z użyciem Expert Advisors. Zwolennik hipotezy błądzenia losowego. Hobby to publikacje ekonomiczne oraz studium wykresów pod kątem chciwości i strachu.