Rejestracja na szkolenie

 Bieżąca analiza techniczna rynków - waluty, surowce i indeksy

Kalendarz

12 grudnia 2022

10:00 - 10:20

Zapisz się na szkolenie jednym kilknięciem po zalogowaniu do Mój FX lub wypełnij dane poniżej

Uzupełnij DANE

ZGODY

Administratorem podanych przeze mnie w niniejszym formularzu danych osobowych jest mBank S.A. z siedzibą w Warszawie (00-850) przy ul. Prostej 18 („Bank”), prowadzący działalność maklerską w ramach wyodrębnionej jednostki organizacyjnej – Biura maklerskiego mBanku („mBm”). Funkcję inspektora ochrony danych osobowych pełni pracownik mBanku z którym można skontaktować się pod adresem: inspektordanychosobowych@mbank.pl. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji wniosku o uczestnictwo w szkoleniu oraz skontaktowania się i zaprezentowania oferty mBm. Podane dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od momentu przesłania wypełnionego wniosku. Po upływie powyższego okresu Bank zanonimizuje podane dane osobowe. Poddanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie uniemożliwi realizację wniosku przez Bank. Przysługuje Ci prawo dostępu do danych, ich sprostowania oraz w określonych sytuacjach do ich przeniesienia. Masz prawo żądać usunięcia, ograniczenia lub wnieść sprzeciw wobec przetwarzania danych osobowych. Masz również prawo wnieść skargę do organu nadzorczego w zakresie ochrony Twoich danych. Więcej informacji na temat zasad przetwarzania danych, w tym dotyczących przyznanych uprawnień, można znaleźć na stronie www.mbank.pl/rodo .

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od mBanku S.A. z siedzibą w Warszawie (00-850) przy ul. Prostej 18 prowadzącą działalność maklerską w ramach wyodrębnionej jednostki organizacyjnej – Biura maklerskiego mBanku („mBm”) informacji handlowych i marketingowych dotyczących usług i produktów własnych Banku przez telefon oraz za pomocą komunikacji elektronicznej, np. sms, mail, wiadomość w serwisie internetowym. Mam prawo do odwołania powyższej zgody, o czym dla swojej skuteczności powinienem zawiadomić mBm poprzez jeden ze środków komunikacji wskazanych na stronie internetowej www.mforex.pl w zakładce „Kontakt”.


Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej, 72% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.